Regulaminy

Regulamin Otwartych Mistrzostw Turku w Beat Battle

Kategoria BEAT SHOW (indywidualnie), należy:

1. Należy pobrać kartę zgłoszeniową ze strony ww.scabb.pl wypełnic i przesłać na adres biuro@sule.pl lub przekazać osobiście organizatorowi w dniu bitwy .

2. Każdy uczestnik musi przygotować 8 utworów, z których musi wybrać 2, które zaprezentuje w etapie eliminacji. 8 najwyżej ocenionych przez sędziów uczestników przejdzie do dalszego etapu – finałowego.

3. Etap finałowy to walki face to face. Z wybranej 8 finalistów zostaną rozlosowane pary. Każda para stoczy ze sobą bitwę , a zwycięzca przejdzie do dalszego etapu (system pucharowy). W każdej bitwie, każdy z uczestników musi zaprezentować po 2 swoje utwory trwające nie dłużej niż 1:30. Utwory będą puszczane na przemian. Jury wybiera zwycięzcę pojedynku bezpośrednio po jego skończeniu. Po wyłonieniu finalistów zostanie rozegrany finał, w którym podobnie jak w poprzednich pojedynkach każdy z uczestników zaprezentuje dwa swoje utwory . Wszystkie utwory mają trwać 1:30 z tolerancją +/- 10 sekund.

4.Wszyscy zgłoszeni uczestnicy muszą stawić się klubie najpóźniej 2 godziny przez rozpoczęciem imprezy w celu potwierdzenia obecności oraz podania wszystkich utworów dj. Możliwość potwierdzenia oraz podania muzyki będzie miał każdy uczestnik w godzinach od 15.00 do 17.00 w siedzibie stowarzyszenia Przystań w Turku ul. Browarna 13

Nazwa imprezy SCABB Turek 2016

 

Regulamin zawodów Turek  Beatbox Battle

 

 

 

FORMA ZAWODÓW Beatbox Battle

          

Beatbox Battle Open

 

a) W bitwie Open mogą wziąć udział wszyscy  od 5 do 99 roku życia

b) Każdy z uczestników prezentuje 1 minutowy set.

c) Jury po wysłuchaniu wszystkich uczestników wybiera 8 osób które przechodzą do ćwierćfinałów.

d) Następuje losowanie 4 par.

e) Gdy pary zostały już wylosowane przechodzimy do systemu pucharowego tzn. wygrany przechodzi dalej czyli wygrany z pierwszej pary walczy z wygranym z drugiej pary.

g) w ćwierćfinałach i półfinałach oraz finałach każdy uczestnik ma dwa wejścia po 1,5 minuty

h) Konkurs odbywa się w siedzibie stowarzyszenia Przystań ul. Browarna 13 w Turku.

 

 

 

Pliki do pobrania